RussiaGate Выборы Украина и США

«НОВИЧОК»: ТЕЛЕШОУ, ЯКЕ ЗРОБИЛО ТРАМПА ПРЕЗИДЕНТОМ

Radio Lemberg

«НОВИЧОК»: ТЕЛЕШОУ, ЯКЕ ЗРОБИЛО ТРАМПА ПРЕЗИДЕНТОМ
Українські ЗМІ ні словом не згадують про телешоу, яке зробило Дональда Трампа, напівжевріючого американського татобагатька, кумиром багатьох глядачів (читай – виборців). Що це? Просте незнайство, чи навмисне замовчування цієї теми?Так ось, це телешоу називається “The Apprentice”, і вперше воно вийшло в телеефір США у січні 2004 року і завершилося аж у … 2017 році. В ньому «багатий вуйко» – типу мільярдер Дональд Трамп – щосезону робить кастинг зі спраглих стати мільярдерами 15-20 кандидатів – вчить їх бізнесу і відсіює їх по одному на кожному етапі.Все буцімто дуже бізнесово і навіть привабливо на перший погляд.Але є два нюанси.

1️⃣

Яким чином продюсер цього телешоу, Марк Барнетт, син простих британських робітників на місцевому автозаводі Форд, який у 1990-х роках заробляв … нянею в США, отримав кошти на це телешоу (це тепер він телемагнат, але тоді ? звідки кошти ?)

2️⃣

Чи знаєте ви, що назва цього телешоу (The Apprentice) перекладається українською … НОВАЧОК? (москвинською НОВИЧОК) ???PS. Про те, що саме слово trump українською означає КОЗИР, гадаємо, нашим читачам відомо.PPS. Всі історичні паралелі з історією слави Зеленського — чистий збіг, ага, ну звісно…

В головних ролях, звісно — діти Трампа: Іванка, Ерік, Дональд …

Залишити відповідь