Авторские статьи

О нашей завтрашней презентации

❗️

О нашей завтрашней презентации.Чтобы не нарушать рекомендации Минздрава Украины, одной большой презентации не будет. Будет встреча в формате последних двух книжных Арсеналов. Так что, приходите равномерно – и в 15 и в 17 и в 19 вечера.Рад буду видеть всех друзей и знакомых снова в Украине!Жду с милым добром

?
Зображення може містити: 1 особа, текст «ванаде P лократ 8-3/п-каросяіnшеежlа #еомоссть прорив 20 кмбукс видавнича видавничагрупа група буква украёнська нацональна мережа медд зустрч 3 олегом пономарем! олег пономарь популярний полтичний блогер, письменник та автор передмови до книги "прорив"! 30 жовтня 3 15:00 по 20:00 олег пономарь та ална акуленко (перекладачка даной книги) проведуть автограф-сесю книги "прорив" вхд тльки у масках! киïв, вул. б. хмельницького, 3б книгарня буква»
Видавнича група KM-БуксПрезентація книжки “Прорив” та автограф-сесія Олега Пономаря

22 жовтня о 14:15  · 

❗

Важливий пост

❗

Через епідеміологічну ситуацію в країні, вимушені трішки змінити сценарій події.Щоб уникнути скупченню людей – ми вирішили провести 5-ти годинну зустріч і автограф-сесію з Олегом Пономарем!

☝️

30 жовтня з 15 по 20 год. Олег Пономарь та перекладачка книги “Прорив” Аліна Акуленко будуть вас очікувати у книгарні БУКВА на вул. Б. Хмельницького, 3БПриходьте у зазначений період часу і зможете підписати книгу, сфотографуватися і поспілкуватися.

❗

Вхід тільки у масках!І попередньо вибачаємося за можливу чергу

?

https://kmbooks.com.ua/book?code=759562&fbclid=IwAR07xVV639wr-QvymdpXA3wpMJ9Qmu7OhdlA2UyydRapwj5uVUcFiWk6nNo

Залишити відповідь