Украина и Канада Украина НАТО

В ОБ’ЄДНАНОМУ НАВЧАЛЬНО-ТРЕНУВАЛЬНОМУ ЦЕНТРІ СИЛ ПІДТРИМКИ ЗАВЕРШИЛАСЯ МІСІЯ ІНСТРУКТОРІВ ЗС КАНАДИ

Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine

???? ? В ОБ’ЄДНАНОМУ НАВЧАЛЬНО-ТРЕНУВАЛЬНОМУ ЦЕНТРІ СИЛ ПІДТРИМКИ ЗАВЕРШИЛАСЯ МІСІЯ ІНСТРУКТОРІВ ЗС КАНАДИ / MISSION OF INSTRUCTORS OF THE CANADIAN ARMED FORCES COMPLETED AT THE JOINT SUPPORT TRAINING CENTER
Начальник Об’єднаного навчально-тренувального центру Сил підтримки Збройних Сил України полковник Володимир Родіков провів завершальну зустріч з командиром навчально-тренувальної місії операції «UNIFIER» підполковником Сарою Хір в рамках її каденції.
В ході зустрічі підведено підсумки основних напрямків розвитку двостороннього співробітництва. Зокрема, мова йшла про розробку програм підготовки саперів 3-го та 4-го рівнів, участі інструкторів ЗС Канади у навчанні фахівців за спеціальністю сапер 2-го рівня, а також обговорено питання дорадчої допомоги щодо організації на базі Центру підготовки підрозділів Об’єднаного навчально-тренувального центру заходів колективної підготовки.
Проводжаючи канадських колег на батьківщину, полковник Володимир Родіков подякував підполковнику Сарі Хір та її підлеглим за співпрацю, порозуміння, компетентність і професіоналізм, відмітивши при цьому, що час ротації пройшов дуже швидко і головне – результативно.
В свою чергу очільниця канадської місії Сара Хір подякувала особовому складу Центру за теплий та гостинний прийом і зазначила, що візит до України особисто у неї залишив незабутні позитивні враження як про державу в цілому, так і про пересічних українців зокрема.
На завершення військовослужбовці обох країн обмінялися сувенірами та подарунками і в знак дружніх відносин зробили пам’ятне фото.
Служба зв’язків з громадськістю Командування Сил підтримки Збройних Сил України

CAUAStrongerTogether

Canadian Armed Forces Canadian Armed Forces Operations Canadian Army Збройні сили Канади в Україні / Canadian Armed Forces in Ukraine Військова частина А2641 NATO in Ukraine NATO-Ukraine Professional Development Programme

Залишити відповідь