Рекомендую

Джо Байден розуміє сучасне американське президентство

Source: Джо Байден розуміє сучасне американське президентство

Президент США Джо Байден проходить до Овального кабінету Білого дому у Вашингтоні 9 березня 2021 року. (AP Photo / Патрік Семанський)
Джо Байден розуміє сучасне американське президентство
16 березня 2021 19.04 за Грінвичем
Автор
Дж. М. Опал
Доцент кафедри історії та кафедри історії та класичних студій Університету Макгілла

Заява про розкриття інформації
JM Opal отримує фінансування від Ради соціальних та гуманітарних досліджень Канади.

Партнери
Університет Макгілла

Університет Макгілл забезпечує фінансування як член Conversation CA-FR.

Університет Макгілл забезпечує фінансування як член Conversation CA.

Conversation UK отримує фінансування від цих організацій

Переглянути повний список

CC BY ND
Ми віримо у вільний потік інформації
Опублікуйте наші статті безкоштовно, в Інтернеті або в друкованому вигляді за ліцензією Creative Commons.
Електронна пошта
Twitter2
Facebook7
LinkedIn
Друк
Я виріс у Сполучених Штатах, і я не був великим шанувальником Джо Байдена.

Я пам’ятаю Байдена на слуханнях Кларенса Томаса в 1991 році, коли він дивився глибоко, коли його колеги зневажали та зневажали Аніту Хілл. Я згадую його за роки Білла Клінтона та Джорджа Буша, який проводив слухання в Сенаті та готувався до того, щоб ніхто не хотів.

Байден був обличчям установи “meh”, втіленням, що може бути гіршим самозаспокоєнням. Він смутно симпатизував трудящим, але погоджувався з неоліберальною манією щодо зниження податків, меншої кількості регуляцій та “вільніших” ринків. Він припустив, що ера громадянських прав привела американських демонів до спокою, і він ніколи не бачив, як темні сили збираються за його попередником Дональдом Трампом, поки не було пізно.

Рік тому, під час синяків на первинному етапі проти більш прогресивних суперників , Байден виглядав як людина, яку залишила історія.

Експертиза має вирішальне значення. Тому наші статті пишуть науковці
Однак нещодавно Байден показав, що він розуміє, як працює сучасне президентство США, як з точки зору політики, так і психіки нації.

Перший серед рівних
Ранні президенти США в основному зосереджувались на відносинах Америки з неамериканцями. Конституція 1787 року призначала внутрішню політику Конгресу, а не президенту. Крім того, ранні Сполучені Штати були хаотичною і нечітко визначеною країною, вимагаючи від більшості президентів зосередитись на забезпеченні виконання федеральних законів як могли.

Це змінилося назавжди за Франкліна Делано Рузвельта, який обіймав цю посаду між 1933 і 1945 рр. В умовах Великої депресії та фашизму, ФРД відійшов від своїх центристських імпульсів і змістив соціальну та економічну політику США вліво. Його «Новий курс» значно розширив виконавчу владу уряду США та зробив її набагато актуальнішою для більшості американців.

Безумовно, конгресмени чинили опір не лише як конкуруючі республіканці, але й як члени окремої та рівноправної гілки влади. Так само і губернатори, які сприйняли американську традицію місцевого самоврядування над централізованим управлінням.

Сучасний президент живе з цими дуельними спадщинами. З одного боку, він тепер визначає пріоритети як для внутрішніх, так і для зовнішніх справ і має величезну дискреційну владу над розширеним федеральним урядом. З іншого боку, він повинен працювати з союзниками в палаті і сенаті і поважати вперту незалежність кожного з 50 штатів.

Байден виступає на подіумі з американським прапором позаду.
Президент США Джо Байден розповідає про пакет допомоги по COVID-19 у Державній їдальні Білого дому 15 березня 2021 року у Вашингтоні. (AP Photo / Патрік Семанський)
Байден отримує це.

Він знає, як і коли пропонувати законопроект, і як і коли дозволяти іншим боротися з деталями. Він розуміє, як і коли формувати проблему, і як і коли дозволяти аргументам розгортатися на MSNBC та Fox News.

Найголовніше, що він розуміє, що домінуючі ідеології останніх 50 років, особливо неоліберальний вислів, який ринки знають краще за нації, просто не справлятимуться перед безжальним вірусом та людськими уламками, які він залишив.

Ось чому Байден, остаточний помірник, зміг прийняти Американський план порятунку в розмірі 1,9 трлн доларів, що є, мабуть, найбільшим рішенням, прийнятим урядом США з часів ФРД.

Головний втішитель
Окрім вироблення політики, сучасний американський президент повинен втішати людей під час травм. Це теж веде від FDR, який був першим президентом, який звернувся до людей по радіо. Під час своїх “камінних чатів” FDR спілкувався безпосередньо з масовою аудиторією, намагаючись зберегти якусь емоційну єдність серед американського народу.

FDR виступає на чорно-білому фото.
На цій фотографії у квітні 1943 р. FDR виступає у Вашингтоні. (AP Photo / Robert Clover, Файл) (AP Photo / Robert Clover)
Канадці цілком можуть зробити тут паузу, щоб запитати, чому така єдність необхідна. Чому Америка вимагає такої емоційної спільності? Чому його 330 мільйонів людей не можуть просто відчути те, що вони відчувають, і все ще погоджуються ладити? Чому вони не можуть жити разом як велике і складне суспільство, різне, але не розділене?

Це складно.

Але після вивчення американського націоналізму протягом багатьох років, я думаю, причина полягає в тому, що американці не настільки національно налаштовані, як ми прагнемо бути. Наш націоналізм не є очевидним чи інтуїтивним. У нас немає самобутньої мови чи давньої культури. У нас навіть немає чіткого або стабільного відчуття будь-якої батьківщини, спільної патрієнти, до якої ми можемо відчувати прив’язаність.

Велика частина американської історії та культури полягає в тому, щоб переїхати звідки б ми не оселилися в США, як правило, за рахунок корінного населення. (Це особливо актуально для білих поселенців, хоча чорношкірі американці також прагнули свободи, прямуючи на захід чи північ. ) Наш заповітний індивідуалізм та міфічний прикордонний дух робить нас ізольованими та відчуженими, навіть – або особливо – від інших американців.

Тому комусь потрібно звертатися до нас, коли трапляється щось жахливе. Вони повинні дивитись нам в очі і ділитися нашим лихом, фактично кажучи нам, що ми не такі самі, як відчуваємо.

Тут Байден знову розуміє свою роботу.

Детальніше: Коли “надія та історія римуються”: Джо Байден цитує ірландського поета, щоб надихнути зцілення в Америці

Поведінка Президента
Багато в чому він став президентом за день до інавгурації, коли очолив меморіал жертвам вірусу.

Він зробив те саме, коли кількість загиблих перевищила 500 000 . А нещодавно підписавши План порятунку законом, він розповів про наші спільні труднощі та загальний сум.

Джо та Джил Байден дивляться на вогні під час меморіалу COVID-19.
Байден та його дружина Джилл Байден дивляться на вогні під час меморіалу COVID-19, вогні розміщені навколо відбиваючого басейну Меморіалу Лінкольна 19 січня 2021 року, напередодні його інавгурації. (AP Photo / Алекс Брендон)
“Я ношу в кишені картку з кількістю американців, які померли від COVID на сьогодні”, – сказав він .

Він не найкрасномовніший чоловік. Але за свою довгу кар’єру Байден навчився чомусь другому щодо вироблення політики. І в якийсь момент свого довгого життя він знайшов у собі сили продовжити трагедію , пройти темними каньйонами в надії на світанок.

Все це робить його правильною людиною, яка спрямовує Америку з її недавніх лих і до кращої версії себе.

Джо Байден
Нова угода
Франклін Делано Рузвельт
Перед тим як ти підеш…
Ми часто чуємо про те, що ми живемо у “світі правди”, і в усьому світі недобросовісні та кон’юнктурні політики роблять ставку на людей, які настільки розгублені чи розчаровані, що закривають очі на несправедливість та жорстокість. Як ніколи нам потрібна різноманітність голосів. Щоб допомогти нам забезпечити їх, будь ласка, розгляньте можливість підтримки.

Джонатан Есте
Редактор міжнародних відносин

Події
7 хвилин 46 секунд: стратегічна реакція та сучасне колекціонування – Лондон, Лондон, місто

Популізм у Латинській Америці та за її межами – Лондон, Лондон, Сіті

Trust in Expertise in a Changing Media Landscape — Dublin, Dublin

#EverydayLookism – Body Image and Mental Health — Birmingham, Birmingham

Research integrity: how can we support and protect early-career researchers in cases of scientific misconduct? — Cardiff, Cardiff [Caerdydd GB-CRD]

More events
Community standards
Republishing guidelines
Friends of The Conversation
Analytics
Events
Our feeds
Donate
Who we are
Our charter
Our team
Our blog
Partners and funders
Resource for media
Contact us


Privacy policy Terms and conditions Corrections and complaintsCopyright © 2010–2021, The Conversation Trust (UK) Limited

 

Залишити відповідь