RussiaGate

Україна першою💪 серед пострадянських країн

Українська Гельсінська спілка з прав людини – УГСПЛ
1 год ·
Україна першою💪 серед пострадянських країн-жертв збройної агресії РФ (такими є також Грузія, Молдова) ухвалила стратегічний документ щодо деокупації та реінтеграції своєї тимчасово окупованої території.
УГСПЛ вітає затвердження Стратегії деокупації та реінтеграції Криму Президентом України, адже цей документ – важливий крок у захисті прав людини в умовах збройної агресії РФ.
Ми з 2014 року відстоюємо системний стратегічний підхід держави у цьому питанні і радіємо, що наші напрацювання щодо подолання наслідків збройної агресії РФ:
🎯Позиція УГСПЛ щодо Кримського питання. Тези, 2015 рік: https://bitly.su/7oviiz;
🎯 Дорожня карта перехідного правосуддя, 2019: https://bitly.su/jqLW враховані у «Кримській Стратегії».
Три причини радіти🥳 Стратегії:
1️⃣Вона визначає усі напрямки перехідного правосуддя, що дозволить орієнтувати державну політику на інтереси жертв наслідків агресії РФ проти України.
2️⃣Започатковує створення державної системи моніторингу і документування порушень прав людини та ведення відповідних реєстрів.
3️⃣Створює підґрунтя для включена всієї система органів державної влади в процеси деокупації, що має забезпечити її дієвість та ефективність.
Сподобався пост?
Ставте лайк і діліться ним з друзями у Фейсбук.👍
Діяльність УГСПЛ зі створення національної моделі перехідного правосуддя впроваджується в рамках програми USAID Ukraine – USAID Україна «Права людини в дії».

ПерехіднеПравосуддя #TransitionalJustice #ВПО #переселенці #ЗбройнийКонфлікт #USAID_Ukraine #ПраваЛюдини #Правалюдинив_дії #CrimeaIsUkraine #КримЦеУкраїна #DonbasIsUkraine #ДонбасЦеУкраїна #Крим

Залишити відповідь