Среда 28 Октябрь 2020

Февраль 15, 2016

Туреччина виділить Україні $50 мільйонів кредиту

Документ підписаний у присутності прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка та прем'єр-міністра Туреччини Ахмета Давутоглу.
1451419006-5604

Україна і Туреччина підписали кредитну угоду про надання нашій країні 50 мільйонів доларів строком на 5 років під 2,5% річних у рамках загальної макрофінансової допомоги від країн "Великої двадцятки". Рішення про залучення кредиту було прийнято на засіданні уряду 11 лютого.

Документ був підписаний у присутності прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка та прем'єр-міністра Туреччини Ахмета Давутоглу. Голова турецького уряду вперше перебуває з візитом до України. З української сторони документ підписала міністр фінансів Наталя Яресько.

"Хотів би подякувати народу Туреччині за підтримку України, її територіальної цілісності. Наші країни захищають свої країни і своїх громадян, свою територіальну цілісність та суверенітет, - сказав Яценюк. - У нас також значний економічний діалог. На порядку денному - завершення створення зони вільної торгівлі. Ми цінуємо присутність турецьких інвесторів в українській економіці. Всі наші міністри готові до діалогу з кожної сфери".

У свою чергу Давутоглу висловив готовність до економічного і політичного співробітництва з Україною.

"Для нас це фундаментальна цінність - територіальна цілісність і незалежність України. Ми приїхали в Україну численною делегацією - і не тільки в якості міністрів і політиків, але і бізнесменів. Ми хотіли б подякувати вам за солідарність з нами в багатьох питаннях. Ми готові винести відносини з Україною на вищий рівень, включаючи підписання Угоди про зону вільної торгівлі з Україною".

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

10 − восемь =

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Говорим о политике простыми словами
© Copyright  - Все права защищены. Перепубликация авторских статей без согласования с автором запрещена.
calendarmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram